skok nahlavní menu

Backend vývojář - Python {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

čtyřčlenný tým, který funguje převážně remote, ale zároveň nám záleží na tom se vídat i osobně (cca 2x do týdne).
-Snažíme se sjednotit základní kámen naší nové společné platformy -  katalogy nabídek, produktů, kategorií, parametrů a dalších informací.

Co spolu budeme tvořit?

Společný katalog pro 9+ zemí znamená spoustu dat, které je potřeba stihnout zpracovat dostatečně rychle. A pak je v našem systému umět správně rozpoznat a přiřadit všude tam kam patří.

Požadavky

V čem pracujeme?

  • Python
  • Terraform
  • PostgreSQL
  • Kafka
  • Protobuf
  • Kubernetes
  • Helm
  • Vault
  • Gitlab CI
  • Google Cloud Platform

Co nabízíme…

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Možnost podílet se na rozvoji produktu, který v současné době používá měsíčně tři miliony unikátních uživatelů ve dvou zemích.
  • Na neformální kulturu a mindset nás všech
  • Možnost se spoustu naučit z obrovského sdíleného know-how
  • Podpoříme tě ve zdokonalování tvých schopností, včetně účasti na školeních a konferencích - včetně těch prestižních či zahraničních
  • Pořádáme hackathony
  • Fungujeme v tzv. tribech a jednotlivé týmy se pak skládají z vývojářů, product ownera a scrum mastera.
  • Volnou pracovní dobu s možností práce z domova (i pokud tu není covid :) ), a spoustu dalších benefitů a bonusů

Připojte svůj životopis (CV).