skok nahlavní menu

Junior business/funkční analytik {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • Upřesnění zákaznických požadavků
  • Příprava analytického návrhu podnikového systému (doménový model, procesy, use-case, nefunkční požadavky). Technicky se jedná o modulární systém pro near real-time zpracování dat založený na vlastním frameworku (3-úrovňová architektura)
  • Zapojení do produktového vývoje
  • Aktivní participace na mezinárodních projektech

Požadavky

Absolvent VŠ
Výborné analytické a komunikační schopnosti.
Spolehlivost, samostatnost, tvořivý přístup k řešení problémů, flexibilita, schopnost práce pod časovým tlakem
Výborná znalost anglického jazyka
Schopnost týmové spolupráce, ochota dále se vzdělávat, ochota příležitostně cestovat

Výhodou:
  • Základní znalost programovacího jazyka C#
  • Základní znalost SQL

Co nabízíme…

  • Příjemné pracovní prostředí, milý kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba, podpora home office
  • Notebook
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Angličtina na pracovišti
  • Jóga na pracovišti