skip tomain menu

QA Engineer with Python (Pernament or contract) {job offer}

CZ - Prague
Testing

Description

 - Hledáme nového kolegu, který by se podílel na našem růstu tím, že nám pomůže s testováním našich aplikací.
 -  Nemáš rád chyby a nedokonalosti? Tak právě tebe hledáme.
- Pracujeme s moderními technologiemi a budeš mít spoustu příložitostí pro seberealizaci.

Popis pozice:

  • Full-time v moderní kanceláři v centru Prahy s možností home office.
  • Hlavní náplní práce je manuální+automatizované testování našich webových aplikací / API services + mobilní appky.
  • Podpora developerů a customer support oddělení
  • Zaměření na End2End testování
  • Regresní testy
  • Pracujeme s následujícím stackem: Cypress, Postman, Git, Docker, K6, K8, Asana, …

Requirements

Požadavky:

  • Jsi motivovaný, samostatný tester, který ale umí být týmový hráč a chce se posouvat dopředu.
  • Alespoň 2 roky zkušeností s testováním, zkušenost s automatizací nebo silná motivace se učit.
  • Znalost Python
  • Zkušenost s REST API, databázovými systémy (Postgre, MySQL)
  • Bezproblémová komunikace v angličtině – jsme mezinárodní tým.
  • Dobré organizační schopnosti, time management, zkušenosti s agile vývojem výhodou.
  • Silný smysl pro detail.

We offer…

Nabízíme:

  • Zajímavá práce, která dává smysl. Tým 100+ motivovaných lidí, kteří tahají za jeden provaz, vzájemně si pomáhají, objevují nové technologie a podílí se na vývoji celého businessu. Neustále jdeme kupředu.
  • Místo pro seberealizaci. Jsme flexibilní, dynamičtí, otevření novým nápadům. Nejsme korporát, každý může ovlivnit projekt a zároveň pracovat na sobě a posouvat se dál.
  • Možnost osahat si různé technologie, moderní architekturu.
  • Rychle rostoucí, dynamické prostředí, kde se člověk nenudí.
  • Potřebné školení ohledně finančních trhů a spojených témat.
  • Flexibilita v pracovní době / home office.
  • Motivační ohodnocení + časté bonusy za dobré výkony.
  • Friendly atmosféra mladého týmu. Jsme spíš kamarádi než kolegové.
  • Firemní pokery, pivka a jiné aktivity.

I'm interested!

Attach your résumé (CV).

Back to the job offer list