skip tomain menu

Programátor C++ vývoj vlastního informačního systému {job offer}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Description

Společnost je členem LKQ Corporation – největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe. Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv.
Do našeho Vývojového týmu hledáme nového kolegu se znalostí programovacího jazyka C++, s chutí pomoci a podílet se s celým týmem na vývoji vlastního informačního systému společnosti.

Jaká bude náplň práce našeho programátora?

  • úpravy stávajících a vývoj nových modulů informačního systému, na kterém společnost zakládá svůj business
  • analýza a programování požadavků na rozvoj systému
  • tvorba návrhů řešení, podíl na finální specifikaci zadání a plánování projektů
  • vývoj komunikačních rozhraní s dalšími systémy firmy (např. vlastní e-shop)
  • optimalizace systému
  • vývoj v prostředí operačního systému Linux

Requirements

  • znalost programování v C++
  • zkušenosti s vývojem databázových systémů
  • zkušenosti s SQL
  • zkušenosti s objektovými databázemi výhodou
  • analytické myšlení, schopnost navrhovat efektivní řešení problémů
  • znalost operačního systému Linux
  • pokročilá znalost AJ
  • očekáváme zodpovědnost a spolehlivost

We offer…

  • variabilní pracovní náplň na zajímavých mezinárodních projektech v příjemném kolektivu
  • další specializaci dle dosavadních zkušeností a budoucích preferencí
  • odměňování nejen dle schopností a zkušeností, ale především dle výkonu týmu/jednotlivce/firmy
  • flexibilní pracovní dobu
  • samozřejmě máme standardní balíček benefitů, jako jsou např.: stravenky, sickdays, MultiSport, slevy na produkty atp.

I'm interested!

Attach your résumé (CV).

Back to the job offer list