IT analytik - Analýza dopadu business požadavků na IT systémy {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

- Jako člen týmu business analýzy (BA) budete pomáhat s analýzou dopadu různých business požadavků na IT systémy.
Úkolem BA týmu je úzce spolupracovat s obchodním a provozním úsekem, uživateli aplikací, architekturou a IT tak, aby požadavky interních klientů byly správně posouzeny a v souladu se strategií celé společnosti co nejefektivněji realizovány.
-  společnost prodává 100 produktu a stará se o 500 procesu, které řídí v cca 60 aplikacích.

Náplní práce IT analytika u nás je:

  • Analýza dopadu business požadavků na IT systémy
  • Návrh částí řešení pro IT systémy a jejich celky
  • Vypracovávání specifikací, vývojových a procesních diagramů
  • Identifikace a odstraňování chyb ve spolupráci s vývojovými týmem
  • Poskytování konzultací a podpory

Požadavky

Co z Vás udělá člena našeho týmu?

  • Vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v oblasti IT analýzy v telekomunikačním nebo finančním sektoru
  • Znalost problematiky bankovnictví/pojišťovnictví a jejich produktů a procesů je velkou výhodou
  • Dobrá znalost angličtiny – slovem i písmem
  • Analytické a logické myšlení
  • Technická zdatnost, zájem o nové technologie a trendy v oblasti IT
  • Znalost procesu vývojového cyklu SW
  • Znalost UML, Enterprise Architect, JIRA, Confluence, GIT
  • Zkušenost s agilním přístupem k vývoji a s DEV/OPS
  • Základní znalost SQL a práce s relačními databázemi
  • Základní přehled v REST technologii, znalost swagger (openAPI 3.0)
  • Zkušenosti s testováním SW, automatizací testu a jejich zapojení do build procesu výhodou
  • Znalost JSON, XML výhodou

Co nabízíme…

  • Přátelskou neformální firemní kulturu a příjemné pracovní prostředí
  • Nadstandardní systém benefitů: bonusy – individuální i kolektivní, cafeterie, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, možnost práce z domova, otcovské volno, den pro dobrovolnictví, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na životní pojištění, rizikové životní pojištění, výhodné podmínky bankovních produktů Komerční banky (depozitních i úvěrových) a slevy na služby v rámci skupiny SG, akciový program, vzdělávání, sportovní a kulturní teambuildingové aktivity.