skok nahlavní menu

Infrastructure engineer Linux {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Udržujeme společnou infrastrukturu v Google Cloud Správě, návrhu a oživování bare-metal infrastruktury (2 DC, 3 racky, Ubuntu, ≈ 60 serverů, > 4 TB RAM, hromada jader) Provozování Kubernetes clusterů Správě databází – MySQL (Percona, Galera, …), Redis, ElasticSearch
Rozšiřování, údržbě a monitoringu infrastruktury a služeb na ní (Prometheus, Grafana, Zabbix) Pomáhat vývojářům hledat bottlenecky v jejich aplikacích Vývoji infrastrukturních aplikací a nástrojů, jak pro nás, tak pro vývojáře

Požadavky

Zkušenosti s administrací infrastruktury (Linux, systemd, IPTables, …)
Přehled a zkušenosti s administrací webové aplikace (nginx, Apache, PHP, MySQL)
Přehled v oblasti linux kontejnerů (Docker, LXC), databází, síťování Máš radost z toho, že pomáháš dalším lidem ve firmě

Co ti pomůže navíc:
 Zkušenosti s Infrastructure-as-a-Code (Git, Puppet, Ansible, Terraform, ...) Znalost Docker, Kubernetes, Ceph, MySQL nebo ElasticSearch Zkušenost s programováním (Python, Go, Ruby)