skok nahlavní menu

Linux administrátor {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Podporujeme vývojáře v provozu jejich aplikací a společně vymýšlíme nové cesty, jak si usnadnit práci (DevOps)
Provozujeme služby na monitoring a alerting (Prometheus, Grafana)
Vyvíjíme nové nástroje, ať už pro nás nebo pro naše vývojáře Udržujeme stávající infrastrukturu, tak aby bezproblémově šlapala
Pravidelně se střídáme na on-callu, aby jsme byli schopni rychle reagovat, pokud nám něco výjimečně vypadne

Požadavky

Máš zkušenost s administrací Linuxových serverů (Ubuntu) a administrací webových aplikací
Nebojíš se občas přečíst anebo napsat pár řádků kódu (Python, Golang nebo Ruby) Dělá ti radost pomáhat kolegům
Rád řešíš komplexní problémy (a je ti jedno jestli za ně může DNS nebo chyba v aplikaci) Zápal pro to učit se novým věcem a nadšení pro nové technologie Umíš mluvit anglicky na úrovni, že dokážeš o technických tématech komunikovat se zahraničními kolegy

Co nabízíme…

Příležitost podílet se na tvorbě vize infrastruktury pro velký distribuovaný systém Úzká spolupráce s vývojářskými týmy nad návrhem a provozem aplikací Chuť dělat věci pořádně, jsme radši když nám práce trvá déle, ale výsledek je o to kvalitnější Autonomní tým, který si sám plánuje aktivity a zakládá si na vzájemné důvěře a otevřené komunikaci GitOps přístup: co není v konfiguračním managementu jako by neexistovalo (Puppet, Terraform) Spolupráce s kolegy z Maďarska a Slovinska (komunikujeme spolu v angličtině)