skok nahlavní menu

Python vývojář {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

- Tým, který má na starosti  traffic acquisition. Jinak řečeno naším posláním je zvyšovat návštěvnost, ať už pomocí placeného trafficu nebo pomocí zlepšování naší SEO strategie.

- Vytváříme našim SEO parťákům nástroje, které jim usnadňují práci (disponujeme totiž až triliony indexovatelných URL, takže si určitě dokážeš představit, jak velký úkol je vyhledávače přesvědčit, aby zaindexovaly alespoň část z nich).

- Nedílnou součástí naší práce jsou také nástroje a feedy pro Marketing, které jim umožňují vytvářet kvalitní kampaně.

A jak fungujeme? Jsme autonomní scrum tým. Máme plnou zodpovědnost za naše služby. To nám dává i velkou svobodu v tom, co a jak tvoříme. V současnosti jsme převážně remote a jednou za sprint se rádi vidíme i osobně v pražských kanclech.

Požadavky

Čemu se budeš věnovat:

  • Návrhu a vývoji nástrojů pro SEO a Marketingové oddělení.
  • Udržování několika mikroslužeb v Pythonu a Go.
  • Řešíme si vše sami – od návrhu řešení až po nasazení do produkce – tedy v duchu DevOps.
  • Celý stack provozujeme v interním Kubernetes clusteru.
  • Odpovědnost za zlepšování SEO kvality Heureky.

Co od tebe očekáváme:

  • Základní vývojářské znalosti: práce v terminálu, GIT, protokol HTTP, koncept API.​
  • Měl/a bys umět programovat a znát Python.
  • Některé služby máme v Golangu, ale nevadí, pokud ho neznáš. Dokážeme tě jej naučit.
  • Důležité je umět analyticky přemýšlet a prostřednictvím kódu se poprat se zadaným úkolem.​
  • Povědomí o databázích – ideální je zkušenost s nějakou NoSQL databází (například MongoDB či Redis).​
  • Schopnost pracovat v týmu – říct svůj názor, respektovat názor ostatních. Ale také schopnost samostatně dotahovat úkoly.​
  • Chuť neustále se učit novým věcem.​

Co ti pomůže:

  • Znalost nástrojů a technologií jako GitLab CI, Docker, Kubernetes, Flask, Grafana.​
  • Znalost datových struktur, algoritmů a návrhových vzorů (neboj, nehledáme odborníka na grafové algoritmy, ale rádi si s tebou o tom popovídáme).​
  • Ochota okusit i jiné technologie, než ve kterých jsi kovaný.
  • Smysl pro humor.

Co nabízíme…

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Možnost podílet se na rozvoji produktu, který v současné době používá měsíčně tři miliony unikátních uživatelů ve dvou zemích.
  • Na neformální kulturu a mindset nás všech
  • Možnost se spoustu naučit z obrovského sdíleného know-how
  • Podpoříme tě ve zdokonalování tvých schopností, včetně účasti na školeních a konferencích - včetně těch prestižních či zahraničních
  • Pořádáme hackathony
  • Fungujeme v tzv. tribech a jednotlivé týmy se pak skládají z vývojářů, product ownera a scrum mastera.
  • Volnou pracovní dobu s možností práce z domova (i pokud tu není covid :) ), a spoustu dalších benefitů a bonusů

Připojte svůj životopis (CV).