skok nahlavní menu

TECH TRIBE LEAD {nabídka práce}

CZ - Prague
Management

Popis pracovní pozice

-Působíme v 9 zemích s 20 miliony unikátních návštěvníků měsíčně. Kromě toho jsme ale taky parta skvělých lidí, kteří učí zákazníky nakupovat online. Naším heslem je - rychle, výhodně a jednoduše.

- Aktuálně máme vývoj v ČR rozdělený na 3 triby (Content tribe, Product discovery triibe a infrastrukturní tribe)

A protože pořád rosteme, tak jsme se právě teď rozhodli založit čtvrtý tribe, který se bude věnovat Account oblasti  - sjednocení všech uživatelských účtů přes všechny naše platformy, navazující admin prostředí pro shopy, značky i interní uživatele a celkový platební ekosystém.

- Naše týmy sídlí v několika městech – Liberec, Praha, Plzeň, Brno, Budapešť a Ljubljana. Pilně pracujeme na sjednocení produktu a vývoje se všemi kolegy z celé skupiny s cílem vybudovat jednotnou platformu pro celý region. Nová platforma má již od počátku ambici posunout naše byznysové možnosti a hlavně služby koncovým zákazníkům na zcela novou úroveň.

Požadavky

Account Tribe zahrnuje tyto produktové oblasti

  • Autentifikace a autorizace uživatelských účtů  včetně přihlášení a registrace (pro B2C, B2B i interní uživatele)
  • Platforma uživatelského účtu
  • Platforma administrace pro eshopy a značky (navigace, homepage, registrace, onboarding, design systém, ...)
  • Platforma interní administrace (navigace, homepage, design systém, ...)
  • Platební systém pro B2B, fakturace a uživatelský kredit
  • Napojení na ERP a CRM
  • Vše v mezinárodním kontextu 9 zemí

Čemu se budeš věnovat

  • Vést a rozvíjet české vývojové týmy a jejich členy
  • Rozšiřovat kapacity týmů, vést nábor nových kolegů, spolupracovat s externími subjekty
  • Rozvíjet agilní prostředí, úzce spolupracovat s týmem Scrum Masterů
  • Sjednocovat architekturu služeb týmů se strategií Technických Skupin
  • Dohlížet na vývoj služeb týmů v rámci produktových priorit i celkové strategie
  • Spolupracovat s leady ostatních tribů, CTO, CPO a vedením firmy na směřování celého produktu a vývoje skupiny

Co od tebe budeme potřebovat

  • Praktické zkušenosti s vývojem a návrhem architektury webových aplikací
  • Orientace v oblasti technologií a nástrojů pro tvorbu webových aplikací
  • Smysl pro leadership a důvěru v něj
  • Zkušenosti s vedením vývojového týmu
  • Proaktivitu v souladu se strategií firmy
  • Chuť se neustále učit a pracovat na sobě
  • Schopnost práce s vizí a její realizace
  • Stabilitu, odolnost, empatii a nekonfliktní komunikaci
  • Potřebu spolupracovat a hledat společná řešení
  • Angličtinu na velmi dobré komunikační úrovni

Co nabízíme…

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Možnost podílet se na rozvoji produktu, který v současné době používá měsíčně tři miliony unikátních uživatelů ve dvou zemích.
  • Na neformální kulturu a mindset nás všech
  • Možnost se spoustu naučit z obrovského sdíleného know-how
  • Podpoříme tě ve zdokonalování tvých schopností, včetně účasti na školeních a konferencích - včetně těch prestižních či zahraničních
  • Pořádáme hackathony
  • Fungujeme v tzv. tribech a jednotlivé týmy se pak skládají z vývojářů, product ownera a scrum mastera.
  • Volnou pracovní dobu s možností práce z domova (i pokud tu není covid :) ), a spoustu dalších benefitů a bonusů