skok nahlavní menu

 Senior IT Product Owner {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu na pozici Senior IT Product Owner do týmu, který se stará o správu našeho korporátního webu a webové business intelligence aplikace. Jedná se o aplikace zaměřené na průzkum a vizualizaci dat z IT trhu, které znají a používají i ty nejznámější IT společnosti.

Naše společnost se zaměřuje na analýzu dat v oblasti trhu s IT. Naše služby využívají technologické společnosti po celém světě. Více ti rádi povíme během (aktuálně online) schůzky.

Budeš u nás:
  • Mít odpovědnost za BI nástroj používaný našimi klienty k přístupu k datům
  • Součástí mezinárodního Product Owners týmu, pracujícím na našem hlavním firemním webu.
  • Budeš se zaměřovat na vytváření prostředí napříč všemi našimi webovými stránkami a / nebo klientskými nástroji optimalizovaného pro poptřeby našich zákázníků. Staneš se odborníkem na naši online platformu a pomůžeš nám ji vylepšit.
  • Spolupracovat s Development, Market Research and Design týmem, aby měli naši současní i budoucí zákazníci co nejlepší zážitek z našich aplikací.
  • Prostředníkem mezi našimi klienty, Marketingem, Analytiky, Customer Service a vývojářskými týmy, abys zajistil, že naše webová platforma  splní business očekávání.
  • Prioritizovat backlog týmu tak, aby se splnily klíčové obchodní cíle a termíny.

Požadavky

Co od tebe potřebujeme?
  • Idealně 3 roky zkušenost v roli Product Ownera v technologických týmech rozvoje B2B webů
  • Hluboké porozumění praktikám UX
  • Znalosti s nástroji jako Jira, Figma, Balsamiq apod
  • Velice dobré komunikativní dovednosti
  • Znalost angličtiny na velice dobré úrovni - B2 a výše
  • Analytické schopnosti

Co nabízíme…

Co by tě k nám mohlo nalákat?
  • Dennodenní využití AJ
  • 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Bohatá cafeterie (vstupenky na různé kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta), Stravenkový paušál
  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
  • Super tým se kterým můžete hrát šipky v naší odpočinkové věžičce, nebo si jít po práci posedět