skok nahlavní menu

Java Developer - Team Lead {nabídka práce}

CZ - Prague
Technical Leading

Popis pracovní pozice

Pro vývoj unikátní platformy (Bank Aggregator API) hledáme hlavního vývojáře produktu, který bude vyvíjet ty nejvíc komplikované části produktu, hledat nové cesty a zkoušet nevyzkoušené.

- Vývojáře, který bude odborně zodpovědný za další vývojáře v týmu, bude jim zadávat práci, bude jim pomáhat vytvářet ten nejlepší možný kód, bude si od nich práci přebírat.
- Vývojáře, který se bude neustále vzdělávat a bude předávat svoje know-how a zkušenosti dalším členům týmu.
- Hledáme vývojáře, který chce vyvíjet cloud-native aplikace a nasazovat je pomocí CI/CD. Hledáme vývojáře nadšeného a kreativního, který nezná slovo „nejde“ protože se pohybujeme na samé hraně toho, co je možné a neustále posouváme bariéry možného dopředu.
- Společnost je leader v oblasti openbankingu v Čechách i okolních zemích. Produkt se neomezuje na české banky ale zprostředková přístup i na Slovenské a Maďarské banky a další země jsou v plánu – chceme expandovat dále do Evropy všemi směry. Angličtina je proto nutnost.

- Bank Aggregator API  zprostředkovává a zjednodušuje komunikaci a integraci mezi firmami a bankami. V tuto chvíli má 3 klíčové komponenty: PSD2 služby pro přístup třetích stran k informacím o účtech (zůstatky, transakční historie) a pro zadávání plateb, BankID konektor pro online identifikaci pomocí bankovní identity a Transakční analytiku s desetitisíci pravidel, která interpretuje transakční historie a vytváří podle nich profil klienta. Pomocí BAAPI vytváříme nové způsoby plateb na internetu. BAAPI zjednodušuje lidem život: zjednodušuje jim přihlašování, zrychluje procesy online, třeba sjednání úvěru, založení pojištění nebo převod elektrické energie či vyřízení přípojky, BAAPI umožňuje lepší finanční poradenství. BAAPI zjednodušuje život i firmám a jejich účetním, zrychluje procesy plateb v eShopech atd.

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Role hlavního vývojáře BAAPI, který zásadním způsobem ovlivňuje podobu kódu celého řešení.
  • Zodpovědnost za výsledný kód, jeho čistotu, dokumentaci. Zodpovědnost za dobrý klientský zážitek při konzumaci API, které BAAPI vystavuje.
  • Zodpovědnost za zadání práce dalším vývojářům, jejich vedení a mentoring a přebírání práce od nich.
  • Komunikace s členy openbanking týmů všech velkých bank v Česku, Slovensku, Maďarsku a postupně i dalších zemí..
  • Využití technologií:
  • Java 11 a novějších
  • SpringBoot
  • DB Oracle/Postgres
  • Automatizované buildy pomocí Maven a Gitlab CI
  • Continuous deployment podle zákazníka na GitLab/Jenkins
  • Deployment do Azure Kubernetes Cluster

  • Co k tomu budeš potřebovat:
  • Zkušenost s komerčním vývojem a odborným vedením dalších vývojářů
  • Schopnost psát čistý, udržovatelný, bezpečný a testovatelný kód
  • Perfektní znalost Java 8 vyšší a fungování Spring Framework.
  • Orientace v Linux světě.
  • Orientace v projektech Spring Framework
  • Schopnost dotáhnout věci do funkčního stavu.
  • Prokazatelná produkční zkušenost s tvorbou CI/CD pipeline a jejím provozem nějakého kubernetes clusteru.
  • Zkušenost s automatizovaným testováním Rest API.

  • Jaké další vlastnosti můžou být tvojí výhodou:
  • Zkušenost s Full Stack vývojem , Angular TypeScript či React
  • Pokazatelná zkušenost se Spring Cloud projekty.

Co nabízíme…

  • Co ti nabízíme:
  • Aktivní podíl na vytváření českého (a následně i zahraničního) openbanking ekosystému.
  • Být součástí tvorby unikátního, netriviálního produktu.
  • Hledat nové cesty a prorážet nové přístupy. BAAPI je v drtivé většině případu první řešení, které nové API služby bank (nebo i dalších firem) používá a ty tak budeš moci ovlivnit nejen podobu BAAPI, ale i podobu openbanking rozhraní všech důležitých bank v Česku a okolních zemích. Společnost je partnerem bank a ty budeš v kontakt s openbanking týmy ve všech velkých bankách.
  • Zázemí velké a silné společnosti, kde jsou odborníci na různé aspekty tvé práce. Možnost se poradit a čerpat knowhow od stovek lidí, kteří vyvíjí systémy pro největší české firmy.
  • Být součástí kompaktního týmu lidí, kteří jsou nadšení pro jejich produkt, považují ho za své dítě a chtějí ho rozvíjet nejlépe jak to jde. Lidí, pro které je samozřejmé sledovat nejnovější trendy a být prvními, kdo je aplikují v konkrétních řešeních. Lidí, kteří vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví a podporují se.
  • Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka, nebo v našem sídle na Pankráci.
  • Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.

  • Hodně nám záleží na sladění práce s osobními preferencemi, péčí o sebe a rodinu. Poznáš to jak v přístupu kolegů a šéfů, tak i v benefitech, které u nás najdeš:
  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je ti k dispozici knihovna, e-learnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • V rámci benefitní cafeterie si vybíráš benefity dle své volby: multisportku, penzijko, nákupy v lékárně, vstupenky, zážitky.