skok nahlavní menu

Java development leader {nabídka práce}

CZ - Prague
Technical Leading

Popis pracovní pozice

  • Role hlavního vývojáře BAAPI, který zásadním způsobem ovlivňuje podobu kódu celého řešení.

  • Zodpovědnost za výsledný kód, jeho čistotu, dokumentaci. Zodpovědnost za dobrý klientský zážitek při konzumaci API, které BAAPI vystavuje.

  • Zodpovědnost za zadání práce dalším vývojářům, jejich vedení a mentoring a přebírání práce od nich.

  • Komunikace s členy openbanking týmů všech velkých bank v Česku, Slovensku, Maďarsku a postupně i dalších zemí..

  • Využití technologií:

  • Java 11 a novějších

  • SpringBoot

  • DB Oracle/Postgres

  • Automatizované buildy pomocí Maven a Gitlab CI

  • Continuous deployment podle zákazníka na GitLab/Jenkins

  • Deployment do Azure Kubernetes Cluster

Požadavky

  • Zkušenost s komerčním vývojem a odborným vedením dalších vývojářů

  • Schopnost psát čistý, udržovatelný, bezpečný a testovatelný kód

  • Perfektní znalost Java 8 vyšší a fungování Spring Framework.

  • Orientace v Linux světě.

  • Orientace v projektech Spring Framework

  • Schopnost dotáhnout věci do funkčního stavu.

  • Prokazatelná produkční zkušenost s tvorbou CI/CD pipeline a jejím provozem nějakého kubernetes clusteru.

  • Zkušenost s automatizovaným testováním Rest API.

Jaké další vlastnosti můžou být tvojí výhodou:

  • Zkušenost s Full Stack vývojem , Angular TypeScript či React

  • Pokazatelná zkušenost se Spring Cloud projekty.

Co nabízíme…

  • Aktivní podíl na vytváření českého (a následně i zahraničního) openbanking ekosystému.

  • Být součástí tvorby unikátního, netriviálního produktu.

  • Hledat nové cesty a prorážet nové přístupy. BAAPI je v drtivé většině případu první řešení, které nové API služby bank (nebo i dalších firem) používá a ty tak budeš moci ovlivnit nejen podobu BAAPI, ale i podobu openbanking rozhraní všech důležitých bank v Česku a okolních zemích. Trask je partnerem bank a ty budeš v kontakt s openbanking týmy ve všech velkých bankách.

  • Zázemí velké a silné společnosti, kde jsou odborníci na různé aspekty tvé práce. Možnost se poradit a čerpat knowhow od stovek lidí, kteří vyvíjí systémy pro největší české firmy.

  • Být součástí kompaktního týmu lidí, kteří jsou nadšení pro jejich produkt, považují ho za své dítě a chtějí ho rozvíjet nejlépe jak to jde. Lidí, pro které je samozřejmé sledovat nejnovější trendy a být prvními, kdo je aplikují v konkrétních řešeních. Lidí, kteří vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví a podporují se.

  • Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka, nebo v našem sídle na Pankráci.

  • Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.