skok nahlavní menu

Linux administrátor {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Tvou prací bude instalace a správa Linuxových serverů, troubleshooting.
Dále také instalace a podpora middleware technologií (např. JBOSS, Tomcat, apod.) a open-source technologií.
Budeš pracovat na projektech v rámci provozních týmů našich klientů. A spolupracovat s kolegy, od kterých se můžeš vždy něco přiučit.

Požadavky

Tvůj Tech Stack

  • Linux, Bash, SQL
  • Apache, JBoss, PHP
  • JIRA
  • Docker, Openshift, Apache Kafka, Kubernetes
  • Zabbix, Nagios, Prometheus

Co k tomu budeš potřebovat:

  • Velmi dobrý přehled a zkušenosti s OS Linux.
  • Schopnost tvorby SQL dotazů.
  • Znalost skriptování (Bash, apod.).
  • Přehled o webových službách SOAP, REST (struktura, autentizace).
  • Máš vyzkoušené i nějaké to programování (např. PHP).
  • Výhodou jsou zkušenosti s monitoringem (např. Zabbix, Nagios, Prometheus), s produkty společnosti Atlassian (Confluence, Jira, BitBucket, Bamboo).
  • Další výhodou je, pokud znáš: Docker, Openshift, Apache Kafka, Kubernetes.

Co nabízíme…

Tým odborníků, kteří mají podobné nastavení jako ty; chtějí fungovat samostatně a zároveň mít zázemí většího týmu, je pro ně samozřejmé sledovat trendy a pořád se posouvat. Láká je aplikovat své znalosti na náročných projektech u největších zákazníků.
A taky dobře vědí, že pracovní úspěchy nejsou všechno, proto se spolu rádi baví, sportují a když je potřeba, umí se vzájemně podržet.

Kombinovanou práci z domova a v kancelářích – buď přímo u zákazníka nebo na naší reprezentativní základně na Pankráci. Samozřejmostí je 5 týdnů volna a 3 sick days.