skok nahlavní menu

Java developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Vývoj řešení na základě funkčních i technických požadavků zákazníka.
  • Psaní unit testů.
  • Psaní technické dokumentace.
  • Spolupráce s ostatními vývojáři, business analytiky, architektem a testery.

Požadavky

  • Zkušenosti s vývojem v Javě.
  • Schopnost psát čistý, udržovatelný, bezpečný a testovatelný kód.
  • Výhodou je znalost webových technologií a zkušenost s automatizovaným testováním.
  • Komunikační znalost angličtiny (čtení technické dokumentace, příležitostná komunikace s klientem).
  • Analytické myšlení.
  • Samostatnost, pečlivost a smysl pro detail.
Tvůj tech stack:
  • Java 8 a vyšší, Spring, Hibernate
  • Docker, Jenkins
  • Junit & Mocking framework
  • Maven, GIT, Rest & Soap API
  • Oracle, MS SQL

Co nabízíme…

  • Přesto, že děláme velké projekty, naše firemní kultura a kolektiv má ráz rodinné komunity. Moc dobře si uvědomujeme, že život není jen práce.
  • Svých lidí si vážíme a nemyslíme to jen jako klišé.
  • Rozvíjet se můžeš na odborných školeních či konferencích, je Ti k dispozici knihovna a v případě dlouhodobějšího studia také elearnig v rámci Udemy a Pluralsight. Samozřejmostí jsou online jazykové kurzy.
  • Nejsme škrti a máme spoustu benefitů. Třeba: 5 týdnů volna a 3 sick days , stravenky a Benefitní Cafeterii (multisportka, penzijko, zážitky atd.). A k tomu dostaneš kvalitní technické vybavení, služební tarif, super kafe, máme taky vlastní game zónu a fitko přímo v kancelářích.