PHP vývojář - Symfony- velký projekt videoplatformy (web, mobilníh aplikace, HbbTV, OTT, smart TV) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Koho hledáme:

Hledáme nadšené PHP vývojáře/vývojářky, kteří se nebojí vystoupit ze zajetých kolejí, sáhnout si na řadu nových technologií a posunout kupředu nejen projekt, ale i vlastní schopnosti. Budujeme zcela nové řešení - vše si stavíme sami na vlastním návrhu, bez
dědění jakéhokoliv starého kódu.

Na čem budeš dělat:

Je tu s námi velký projekt videoplatformy, který zahrnuje nabírání videa, jeho střih, generování náhledových obrázků, jednotné identity a mnoho dalšího. Data
odtud poputují nejen na web, ale i do mobilních aplikací, HbbTV nebo třeba do OTT aplikací pro smart televizory.

Vyvíjíme agilně v menších týmech a zaměřujeme se na to, co je právě potřeba. Můžeš být v týmu s UX a frontendisty - navrhovat a implementovat API pro splnění konkrétních uživatelských scénářů, nebo můžeš s dalšími backendisty rozšiřovat a ladit systémy v
pozadí. Fungujeme podle konkrétních potřeb týmu, tzn. někde ve 14denních sprintech, jinde v kanbanu. Spolu s týmem budeš mít na starosti výběr technologií a nástrojů, budeš se podílet na návrhu a vývoji klíčových částí systému.

Na čem běžíme:

Všechny Symfony aplikace pohání stack na vlastním železe, orchestraci Docker kontejnerů zajišťuje Kubernetes. Celou videoplatformu stavíme formou microservices. Jako databáze využíváme primárně MongoDB, jako cache pak Redis. O uživatelské účty se nám bude starat OpenID, na jehož standardech vytvoříme nového OIDC providera. Služby si budou povídat přes HTTP API/GraphQL, nebo asynchronně přes RabbitMQ, autorizaci zajistí OAuth 2.0. Verzujeme v GITu a Gitlab CI/CD využíváme naplno. Kvalitu kódu hlídá code sniffer, phpstan a poctivé code review.

Požadavky

Co od tebe čekáme:

  • znalost FW Symfony
  • znalost architektury REST
  • kód pokrytý testy
  • hodí se (ale nemusí být) zkušenosti s MongoDB, Elasticsearch, MessageQueue, OAuth 2.0, nebo Go

Co nabízíme…

Co nabízíme:

  • práci v agilním prostředí se zkušenými kolegy
  • práci, kterou bude “vidět”
  • příjemnou atmosféru a dynamický tým
  • 100% home office
  • smlouvu na 6 měsíců s možností další spolupráce