skok nahlavní menu

Java/Angular developer (HPP nebo IČO) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Implementovat nové funkcionality do CPT a navázaných aplikací, které máme na starosti
  • Podílet se na designu jednotlivých částí systému
  • Fixovat bugy, ladit výkonnost aplikace, rozšiřovat stávající automatické testy...
  • Komunikovat s uživateli systému, tak abys porozuměl tomu co potřebují

Co pro práci používáme za tooly?

  • Java 8, Spring, Spring Integration, Spring Boot, PostgreSQL 11, JPA, Hibernate, RabbitMQ
  • Angular 11
  • Git
  • Maven, Graylog, Jenkins, ...
  • Naše aplikace běží v AWS.

Požadavky

  • Znalost a komerční zkušenosti s Javou/JavouEE, relačními databázemi a front-end vývojem (Angular výhodou)
  • Znalost automatických testů
  • Znalost práce s verzovacím systémem (ideálně GIT)
  • Logické uvažování a schopnost řešit problémy
  • Schopnost komunikace v AJ (pokud si neměl šanci doteď mluvit a věříš tomu, že se zlepšíš tak pro začátek stačí B1, ale počítej s tím, že tady mluvit budeš)

Co nabízíme…

  • Pravidelná interní i externí školení (HardSkills i SoftSkills) + kurzy AJ
  • Bohatá cafeterie (vstupenky na různé kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta)
  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
  • Občasná práce z domova
  • Stravenky
  • 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna