skok nahlavní menu

DevOps - rozvoj infrastrktury {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

MEZI TVÉ HLAVNÍ ÚKOLY BUDE PATŘIT: Vývoj automaticky se škálovacích řešení. Implementace procesu kontinuálního nasazování aplikací v našem testovacím či předprodukčním prostředí. Zvyšovat celkovou úroveň automatizace. Chápat širší kontext celého projektu. Analyzovat a zajistit spolehlivý chod naší lokální infrastruktury.

Požadavky

CO MUSÍŠ MÍT NEBO UMĚT Výtečnou znalost správy linuxových systémů. Dobře znát Python a Puppet. Umět skvěle pracovat v týmu i samostatně. Schopnost zvládat více věcí najednou a prioritizovat. Nebát se nést za svoji práci odpovědnost. Schopnost pracovat v klidu i pod tlakem. Nehrotit a být kliďas :) BUDEME TĚ MILOVAT JEŠTĚ VÍCE, POKUD: Znáš technologie jako Git, Quagga, Docker, Kubernetes/RancherOS, libvirt, kvm, Ceph, Nginx nebo Zabbix, Kafka, Consul, Prometheus, Cloudové technologie.

Co nabízíme…

  • Dlouhodobý projekt v zajímavé oblasti kryptoměn.
  • Moderní kanceláře v centru Prahy.
  • Mnoho firemních benefitů od společných snídaní až po Multisport kartu a mnoho dalších :)
  • Preferujeme full-time úvazek (HPP i IČO), ale jsme připraveni se domluvit dle Tvých časových možností.