Vývojář automatizovaných testů webové aplikace/ JavaScript/TypeScript {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

- Hledáme posilu do projektu o sjednocování konfigurace všech aktuálních zařízení pomocí webových
technologií, napříč všemi divizemi.

- Náplní práce je návrh a vývoj automatických testů v Protractor frameworku za použití Selenium Web Driver.

Požadavky

- alespoň 1 rok praxe s vývojem automatizovaných testů nebo softwaru
- znalost jazyka JavaScript/TypeScript
- analytické myšlení
- znalost frameworku Protractor/Web driver výhodou
- znalost prostředí Jenkins výhodou
- flexibilita a schopnost učit se nové technologie a procesy
- Potřebujeme zkušenějšího programátora obeznámeného s testováním a ochotného testovat, ne
zkušeného testera, který neumí programovat.

Co nabízíme…

práci se zajímavými technologiemi
- dlouhodobé a stabilní projekty
- možnost uplatňovat vlastní zkušenosti a učit se nové technologie a procesy
- příjemný kolektiv vstřícných lidí, práci v distribuovaných mezinárodních týmech