skok nahlavní menu

Junior/ Senior Business analytik {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme business analytika / IT, který bude mít na starost:
návrh aplikace na základě požadavků zákazníka,
návrh zadání pro programátory,
prezentaci řešení zákazníkovi,
testování,
uživatelskou dokumentaci.

Požadavky

VŠ vzdělání
IT gramotnost (Juniorů)
Prokazatelná praxe v analýze (pro zkušené kandidáty)
Znalost základů SQL
Samostatnost,
Analytické myšlení,
Schopnost vidět systém jako celek a rozpracovat jednotlivé části do detailu.
Výhodou jsou zkušenosti s návrhem WWW aplikací, datového modelování, CASE nástrojů UML a nástroje Enterprise Architect

Co nabízíme…

Práci v kolektivu středně velké firmy s důrazem na osobní přístup ke každému.
Práce v příjemném prostředí – openspace u nás najdete jen na obrázcích.
Jako benefity poskytujeme další odměny podle výkonu, stravenky, sick days, práce z domova, mobilní telefon a především přátelské tvůrčí prostředí.