skok nahlavní menu

iOS developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Budete upravovat stávající  mobilní aplikace a widgety.

Jsme technologický start-up, soustředíme se na vývoj nových produktů.
Nevyžíváme se v dlouhých poradách a preferujeme osobní přístup před formalismy.

Požadavky

Nadšence, který by doplnil náš tým. Klíčovými vlastnostmi jsou inteligence a samostatnost. Mělo by se jednat o člověka, který má zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro iOS a perfektně ovládá alespoň jeden z těchto jazyků: C++, Swift, Objective C.

Výhodou pro Vás bude, pokud máte zkušenost s vývojem webu v Javascriptu+HTML+CSS a také pokud znáte některou z těchto technologií: OpenGL, Cordova, Node.js, Docker

Co nabízíme…

V naší firmě narazíte na přátelský kolektiv nadšených lidí a velmi příjemné a neformální pracovní prostředí v kanceláři na břehu Vltavy.

Možnost získání akcií těm nejlepším.