skok nahlavní menu

Tester - microservices & API {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

Digitalizujeme, přenášíme televizi a video a jde nám to skvěle – průtok 600 GB/s jen v České republice!
A právě pro náš back-end, který se o samotnou digitalizaci a přenos obsahu ke koncovým uživatelům stará, hledáme dostatečně zkušeného testera.

U nás nebudeš pouhým "klikačem" - naopak, nabízíme Ti příležitost profesně se posunout o velký kus vpřed!

Náš aplikační server – mimo jiné také psaný v Javě – prochází (a ještě nějakou dobu procházet bude) poměrně dynamickou etapou vývoje. Superheroes (chápej kolegové z našeho „ASka“) postupně přetvářejí monolit na jednotlivé „microservices“. Tím vznikají spousty nových rozhraní, které je potřeba testovat.

Budeš zodpovědný za:

  • Definování testů, jejich exekuci a následnou automatizaci
  • Testování oprav na legacy kódu
  • Testování a automatizaci nových „microservices“

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Testování softwaru se nějaký ten rok věnuješ a práce Tě baví
  • Analytické myšlení je Tvojí silnou stránkou, na problém se umíš podívat z více úhlů, ale také do hloubky
  • Nejsi závislý/á na návodu, jak krok za krokem postupovat – naopak, jsi zvídavý/á a vynalézavý/á
  • Jsi proaktivní - umíš si zjistit všechny potřebné informace a následně si je také ověřit
  • Nedělá Ti problém komunikovat a spolupracovat s kolegy z ostatních týmů
  • Jsi pečlivý/á a máš dobrou paměť
  • Umíš pracovat s API, zejména REST API a v Linuxu (Windows u nás moc neletí)
  • Máš přehled o audio a video kodecích
  • Orientuješ se v síťových technologiích
  • Jedná se o pozici pouze na HPP a on-site

Velkou výhodou bude:

  • Schopnost číst kód v Javě
  • Používání automatizovaného testování, stačí na úrovni kratších bash skriptů
  • Orientace v Kubernetes
  • Kreativita a nevšední uvažování - schopnost vymýšlet takové testy, které málokoho napadnou a povedou k maximálnímu odhalení chyb :-)

Co nabízíme…

  • Nejnovější technologie a špičkový produkt, který v Evropě denně používají miliony domácností
  • Plochou organizační strukturu bez byrokracie a neformální prostředí
  • Stabilitu české firmy a partu pohodových lidí ve smíšeném kolektivu
  • Klouzavou pracovní dobu s možností homeoffice, sick days, stabilizační dovolenou
  • Finanční odměnu (kvartální), podporu v profesním růstu, konference a odborná školení, kurzy AJ aj.
  • Proplacení roční lítačky, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinného příslušníka
  • Masáže přímo na pracovišti, multisportku, nevíkendové firemní akce
  • Multipassku, čerstvé ovoce, chutnou kvalitní kávu, horkou čokoládu, firemní snídaně
  • Nové kanceláře s lobby a relax zónou v moderní budově AFI Karlín Butterfly - pár minut od centra, s možností parkování