skok nahlavní menu

GraphQL Developer - IPTV platforma {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Z pražského Karlína měníme svět televizní zábavy - vyvíjíme IPTV platformu pro interaktivní TV služby

>>> Lákají Tě nejnovější technologie a vývoj špičkového produktu?
>>> Hledáš novou výzvu a příležitost profesně se posunout o velký kus vpřed?
>>> Nenabíráme, ale vybíráme: Parťáky, agilní JavaScripťáky se zkušeností s GraphQL.

Technologie, se kterými na GraphQL pracujeme:

  • node.js
  • GraphQL
  • Redis
  • Oauth, mocha, rabbitMQ, docker
  • a cokoli uznáš za vhodné

Co budeš u nás dělat:

  • Budeš vytvářet unifikovaný endpoint pro všechny typy devicu (mobilní telefony, STB, web, TV aj.) s dosahem na víc jak milion zařízení
  • Navrhovat a programovat nové funkcionality a pro každou z nich psát unit testy
  • Integrovat API back-endových microservis a připravovat vhodná data přímo pro klienta
  • Společně budeme posouvat naši video-streamovací platformu ještě dál

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

Co k tomu budeš potřebovat:

  • Programování v JavaScriptu se už pár let věnuješ a vážně Tě to baví :-)
  • Prostředí Node.js pro Tebe není velkou neznámou
  • Víš, že API není jen REST, proto používáš super alternativu GraphQL
  • Rozumíš HTTP protokolu a verzovacímu nástroji GIT
  • Používáš Linux (Windows u nás moc neletí)
  • Máš plynulou češtinu / slovenštinu (nezbytně nutné pro běžnou domluvu u nás)
  • Máš alespoň mírně pokročilou úroveň AJ (pro porozumnění a psaní technické dokumentace)
  • V týmu je nám vlastní iniciativní přístup
  • Důležitá je i celková efektivita práce
  • Určitě oceníme smysl pro detail a
  • Schopnost zautomatizovat a zjednodušovat

Co nabízíme…

  • zajímavý produkt - vývoj originálního uživatelského rozhraní pro TV nebo mobilní zařízení zahrnující media player, EPG browser, VoD knihovnu, Search a jiné
  • masáže, proplácení roční jízdenky na pražskou MHD, flexibilní pracovní doba, minerálky, Coca Cola, horká čokoláda, ovoce,...
  • parta pohodových lidí, co nevynechají žádnou možnost si ze sebe navzájem vystřelit
  • hurá akce typu sauna, fotbálek, frisbee, hospoda, chata
  • špičkové vybavení včetně notebooku pro osobní využití
  • možnost účastnit se vyhlášených vývojářských konferencí po celé Evropě