skok nahlavní menu

Vývojář automatizovaných testů v Pythonu {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

Pro dlouhodobou práci na projektech nadnárodní společnosti působící v oblasti průmyslové
automatizace hledáme zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici vývojář automatizovaných
testů v Pythonu a C/C++. Náplní práce je návrh testovacích scénářů, jejich implementace, spouštění a
vyhodnocování.

Požadavky

- rutinní znalost Pythonu 2 i 3
- znalost anglického jazyka a ochota komunikovat s týmy z celého světa
- praktickou zkušenost s kvalitou kódu, preciznost
- nadšení pro vývoj SW a hledání chyb
- ochota učit se neustále nové věci a zdokonalovat se
Výhodou:
-znalost socket API
-znalost některých síťových protokolů v průřezu ISO/OSI modelem: Ethernet, ARP, IP, BOOTP/DHCP,
TCP, UDP, TLS, DTLS, DNS, syslog
- znalost Git, UML
- setkání s embedded prostředím (Raspberry Pi, Beagle Board, ...)

Co nabízíme…

pionýrskou práci a přísun neustále nových technologií komunikace v průmyslové automatizaci
- rozvoj znalostí v oblasti sítí založených na Ethernetu, rozvoj znalostí v oblasti embedded vývoje a
optimalizace
- práci v mezinárodním týmu (USA, Čína, Polsko, mnohé další)