skok nahlavní menu

Web Developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Jsme digitální agentura, která pro dosažení podnikatelských cílů kombinuje consultingový přístup, technologické inovace a moderní vizuální styl. Věnujeme se tvorbě online marketingových strategií, vedení online kampaní, vývoji webů, pokročilé webové analytice, reportingu a automatizaci marketingových a obchodních procesů.

Nyní hledáme nového kolegu, který by nám pomohl:

  • se stavbou prezentačních a e-commerce webů na míru našim klientům. Práce bude začínat kódováním šablon a končit webem nasazeným na WordPress nebo jiný redakční systém
  • nastavovat pokročilou analytiku a měření na webech, tak abychom mohli vyhodnocovat úspěšnost našich kampaní
  • se servisem dlouhodobých projektů a klientského portfolia
  • mentoringem juniorních vývojářů

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak

Hledáme samostatného vývojáře s citem pro detail, který rád pracuje v týmu. Stejně jako my rádi sdílíme know-how, budeme rádi když obohatíš náš devstack, pomůžeš nám vylepšit procesy a přineseš k nám nové nápady a vylepšení, které rádi začleníme do našeho workflow.

Chceš se do této výzvy vrhnout? V tom případě bys měl umět:

  • HTML5, CSS3, LESS/SASS, JS, PHP
  • WordPress (nebo ochotu se naučit)
  • Výhodou je Bootstrap, BEM, ATOMIC, GRUNT/GULP, REST, React, Angular

Co nabízíme…

  • spolupráce na HPP (příp. IČO)
  • flexibilní pracovní dobu s možností částečného home office po zkušební době
  • vzdělání, hrazené firmou
  • útulné kanceláře v jedné z nejkrásnějších částí Prahy (poblíž Karlova náměstí, Tančícího domu a Vltavy....v létě to budeš mít na Náplavku co by kamenem dohodil :-)