skok nahlavní menu

IT analytik / aplikační podpora {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

  • Analýza možností stávajících systémů a potřeby uživatelů
  • Komunikace s externím dodavatelem
  • Testování programů a modulů před jejich nasazením
  • Příprava uživatelských manuálů, interních školení a dokumentaci systémů
  • Správa a podpora stávajících řešení

Požadavky

Jazyky: Czech/Slovak, English

  • Schopnost analyzovat výrobní a obchodní procesy a schopnost jednat s interním zákazníkem
  • Převádění uživatelských požadavků do systémových návrhů řešení
  • SQL jazyk na pokročilé úrovni
  • Výborná znalost Excelu
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Základy IT infrastruktury
  • Znalost některého ze skriptovacích jazyků výhodou (např. Python, Powershell apod.)
  • Ochota k občasným cestám po ČR (Ostrava, Klatovy) a výjimečně též v rámci EU (ŘP skupiny B)

Co nabízíme…

  • různorodá práce a stabilní systémy :-)
  • 6 týdnů dovolené dle firemních pravidel
  • pravidelné vzdělávání a školení
  • systém Cafeterie
  • firemní telefon a notebook
  • penzijní připojištění dle pravidel společnosti
  • stravenky
  • možnost zvýhodněných telefonních tarifů
  • Multisport kartu
  • možnost nákupu firemních výrobků
  • výbornou jídelnu přímo v budově
  • káva dle libosti :-)