skok nahlavní menu

Tester software webové aplikace {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

Náplní práce je testování softwarového produktu - cca z poloviny práce na samostatných testovacích úkolech a z druhé rozdělování práce dalším testerům, plánování a vedení testování, stanovování priorit, design a implementace testovací strategie

Požadavky

alespoň 2 roky praxe s testováním frontendu
- solidní znalost QA metodologie, procesů, znalost softwarových vývojových principů a metodologií
- ISTQB Foundation Level certifikát nebo ekvivalentní znalosti výhodou
- znalost TypeScript, TestCafe, psaní automatických testů výhodou
- dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme…

- uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti analýzy, návrhu a implementace testovacích scénářů
- práci se zajímavými technologiemi
- dlouhodobý a stabilní projekt
- možnost uplatňovat vlastní zkušenosti a učit se nové technologie a procesy
- příjemný kolektiv vstřícných lidí, práci v distribuovaném mezinárodním týmu (USA+ČR)