Koordinátor projektů pro Mobilní online služby {nabídka práce}

CZ - Prague
Project Management

Popis pracovní pozice

Koordinátor projektů pro Mobilní online služby

Místo pracoviště: Praha-Braník, Mladá Boleslav
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Obor

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji a testování SW pro řídící jednotky v automobilu? Láká Vás práce s nejmodernějšími Infotainment systémy několik let před jejich uvedením na trh? Nebojíte se učit novým věcem? Chcete se stát členem zkušeného týmu, který pracuje s širokým spektrem technologií od návrhu HW, přes programování až po využití umělé inteligence?

Co bude náplní Vaší práce?

Jako funkční vlastník budete zodpovídat za vývoj mobilních aplikací, řídících jednotek a služeb Škoda, které můžeme využívat nejen v automobilech. Budete analyzovat nalezené chyby a závady, zhodnocovat je a dohlížet na jejich nápravu. Čeká Vás spolupráce s koncernovými kolegy na workshopech a testovacích jízdách.
Zároveň budete rozhodovat o změnách, vlastnostech i vzhledu těchto služeb a mít zásadní vliv na jejich finální obsah a funkčnost.

Požadavky

Co Vás dále čeká?

• Porozumění a tvorba požadavků zákazníka
• Analýza technických specifikací
• Komunikace s vývojáři mobilních aplikací
• Komunikace a reprezentace firmy uvnitř koncernu VW
• Koordinace vývojových aktivit
• Plánování dodávek produktů, testovacích smyček a prezentace výsledků
• Tvorba reportů a udržování povědomí o aktuálním dění v projektu
• Budování know-how v oblasti komunikačních protokolů mezi chytrými zařízeními a vozidlem i mezi vozidly

Vaší výhodou bude

Komunikativní znalost německého jazyka
Zkušenost s vedením projektů
Znalost principů komunikace CAN a Ethernet sběrnic u moderních automobilů
Zkušenosti s diagnostikou a kódováním SW v automobilu
Práce se softwarem CANoe

Co nabízíme…

Co můžeme nabídnout?

Příležitost k získání specializace v oboru
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Program Multisport
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
A další z řady benefitů...