skok nahlavní menu

Back End Developer - C# {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

- Jsme firma, která se snaží změnit odvětví supply chain managementu. Vycházíme při tom z přístupu “demand
driven”, ale přidáváme velmi významné vlastní know how.
Máme seniorní specialisty v SCM s více než patnáctiletou zkušeností na postech konzultantů a v managementu,
ale zároveň mladé a ambiciozní vývojáře povětšinou se zázemím z MFF.
- Celá firma čítá něco přes 20 lidí, máme datacentrum a několik zaměstnanců v UK, potom jednotlivce v několika zemích světa a development team v Praze.

Co děláme
Náš software umožňuje plánování pomocí demand driven metodiky, klienti náš SW používají pro až desetitisíce
skladových položek a jedná se o firmy jako Shell, British Telecom, A G Barr, EE Mobile, atp.
Hlavním produktem je software, ale vzhledem k unikánímu procesu plánování a forecastingu je významnou
součástí služeb i samotné nasazení procesu u zákazníka, change management a implementace.
Aktuálně má firma jeden velmi dobře zavedený produkt na plánování výroby a ve vývoji je produkt na předpovědi
poptávky.

Požadavky

Právě do týmu, který vyvíjí zmíněný nový produkt, hledáme posilu na B/E.
Chtěli bychom někoho se zkušenostmi, kdo zvládne pracovat samostatně, a můžeme mu zadat trochu
komplexnější úkoly. Vyžadujeme několikaletou praxi, nebo odpovídající doložitelné zkušenosti, schopnost
organizace času a komunikace.
Výhodou je technické vzdělání, (ideálně MFF nebo ČVUT) ale to není podmínkou.

Na B/E pozici vyžadujeme následující:
  • Schopnost psát optimalizovaný a rozšiřitelný kód
  • Schopnost dobrého návrhu a dokumentace
  • Porozumění principům C# a .NET frameworku
  • Entity Framework Core
  • MSSQL
  • komunikativní AJ

Výhodou je zkušenost s:
  • Docker, Kubernetes
  • Linux, Shell scripty
  • Identity server, OIDC
  • Redis
  • SOA, microservices

Co nabízíme…

Jak to u nás vypadá:

- Prostředí ve firmě je skutečně hodně flexibilní.
- Vyžadujeme přítomnost tři dny v týdnu, (úterý – čtvrtek) zbytek týdne může být remote.
- Nemáme pevnou pracovní dobu, ale očekáváme fungování v běžný čas přes den.
- Míra svobody je velká, ale naprosto zásadní je proto i zodpovědnost a schopnost dotahovat věci.
- Kanceláře máme v office centru na Andělu, dostupné 24/7. Vývojáři mají firemní macbook pro / air v závislosti na
tom, co vyžaduje jejich práce.
- V celé firmě jsou poměrně neformální vztahy a je pro nás důležité aby kandidát zapadl i lidsky.