skok nahlavní menu

SW Analytik {nabídka práce}

CZ - Prague
Analysis

Popis pracovní pozice

Budete součástí týmu, který vyvíjí důležité interní systémy
Budete pracovat na klíčových projektech dodávajících strategické změny do produktů a informačních technologií

Vaše klíčové činnosti
Analýza, návrh a realizace řešení uživatelských požadavků
Provádění procesních analýz a návrh grafického uživatelského rozhraní
Podpora uživatelů aplikace a řešení servisních požadavků
Spolupráce na návrhu designu nově vznikajících systémů a služeb s IT Architekty
Spolupráce s vývojovým týmem během celého životního cyklu systému
Tvorba systémové dokumentace

Požadavky

Zkušenosti s procesní a funkční analýzou informačních systémů
Znalost UML a CASE nástrojů
Zkušenosti s komunikací se zákazníkem i vývojovým týmem
Znalost životního cyklu projektu, včetně vodopádových a agilních metodik
Znalost některé z následujících technologií: PL/SQL, Java/J2EE , .NET, Angular
Znalost principů objektového programování a SOA
Dobré komunikační dovednosti
Analytické a konceptuální myšlení
Spolehlivost, zodpovědnost a důraz na pečlivost
Schopnost přizpůsobit se standardům organizace (guidelines)
Schopnost efektivně spolupracovat v týmu
Znalost anglického jazyka na střední úrovni (schopnost psaní a porozumění technické dokumentaci v AJ)

Co nabízíme…

Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practise od profesionálů v oboru IT
Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
Práci v přátelském, inspirativním a profesionálním prostředí
Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie
Pružnou pracovní dobu a využití Home office
Pracoviště: Praha 5 - Stodůlky (přímo u stanice metra B)