Programátor/Programátorka Development Operations (C#, Java nebo JavaScript) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Testování vyvíjeného software pro chromatografii (návrh, správa a vývoj testů)
  • Vývoj automatických testů v systému TestComplete a interním systému Autotest
  • Vývoj a správa automatizovaného překladu software - platforma TeamCity
  • Vývoj a správa instalačního programu
  • Vývoj podpůrných aplikací pro SW Clarity i pro interní potřeby

Požadavky

  • Dobrá znalost jazyka C#, Java nebo JavaScript
  • Velmi dobrá (odborná) znalost PC a OS Microsoft Windows
  • Angličtina – minimum porozumnění odbornému textu, na komunikativní úrovni vítána
  • Vzdělání: VŠ nebo SŠ
  • Komunikativnost
  • Samostatnost
  • Chuť se učit novým věcem
  • Pečlivost, svědomitost

Výhodou:

  • Zkušenosti s vývojem software
  • Zkušenosti s TDD
  • Zkušenosti a znalosti některého software na automatizované testování výhodou
  • Zkušenosti s manuálním testováním
  • Znalost Smartbear TestComplete
  • Praxe

Co nabízíme…

  • Podíly na zisku (13. a 14. plat)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 Sick days
  • Klouzavá pracovní doba
  • Přátelská pracovní atmosféra v nekorporátním prostředí
  • Možnost rozvoje, moderní postupy práce
  • Jazykové vzdělávání (angličtina, příp. španělština, čínština)
  • Firemní teambuildingové akce
  • Možnost využít firemní laboratoř, 3D tiskárny, freewheel, kulečník, fotbálek, air hockey, osobní automobil,...