skok nahlavní menu

Dokumentarista/Uživatelská podpora/Tester {nabídka práce}

CZ - Prague
Testing

Popis pracovní pozice

  • Tvorba uživatelské dokumentace (příručky, prezentace,  el. nápověda , technické listy)
  • Návrhy funkcionality a user interface softwaru společnosti
  • Podpora uživatelů a prodejců
  • Analýza a ověřování hlášených chyb
  • Manuální testování software

    Software společnosti je zejména pro chemické laboratoře (chromatografie, hmotnostní spektrometrie a další) umožňující řízení měřících přístrojů různých výrobců, sběr, vyhodnocování a zpracování naměřených dat.

    Chromatografie je velmi rozšířená metoda především pro analýzu látek. Používá se ale i pro separaci, čištění.

    Software se i díky tomu používá v mnoha odvětvích s mnoha různými měřícími přístroji celé řady výrobců, u zákazníků z více než sto zemí světa.

    Požadavky

    • Výborné vyjadřovací a vysvětlovací schopnosti v anglickém jazyce
    • Vysoká znalost práce s dokumentačními a prezentačními software (Powerpoint, znalost HTML, CSS…)
    • Znalost programů pro návrh GUI výhodou (např Balsamiq Mockup) výhodou
    • Pečlivost, svědomitost
    • Vzdělání či zkušenost s analytickou chemií (chromatografií) výhodou
    • Samostatnost
    • Chuť se učit novým věcem
    • Komunikativnost

    Co nabízíme…

    • Podíly na zisku (13. a 14. plat)
    • 5 týdnů dovolené
    • 3 Sick days
    • Klouzavá pracovní doba
    • Přátelská pracovní atmosféra v nekorporátním prostředí
    • Možnost rozvoje, moderní postupy práce
    • Jazykové vzdělávání (angličtina, příp. španělština, čínština)
    • Firemní teambuildingové akce
    • Možnost využít firemní laboratoř, 3D tiskárny, freewheel, kulečník, fotbálek, air hockey, osobní automobil,...