skok nahlavní menu

Fron-end Developer {nabídka práce}

CZ - Prague
Web design / Development

Popis pracovní pozice

 V našem týmu máme Jirku - který se věnuje lídrování a když je čas tak designu, potom Hanku která se soustředí čistě na design, dalšího Jirku co taky "jede" v designu a kóduje pro mailing a Kubu, který se věnuje 100% front-endu. Kuba bude ze začátku tvůj nejbližší parťák, od něj se budeš nejvíce učit protože tvoje role bude stejná.
Budeš u nás:
·        Převádět do kódu to co designéři vymyslí (občas jim to třeba i trochu rozmlouvat :))
·        Plnit obsahem naše stránky
·        Spravovat naše knihovny
·        Spolupracovat s back-end development týmem
Co pro práci používáme za tooly?
·        Jako IDE Intellij
·        Pro verzování je to GIT
·        Sem tam Photoshop, když si budeš ořezávat nějaký obrázek
·        jQuery
Jinak máme kompletní Creative suite od Adobe, takže si můžeš pohrát i s jinými nástroji. Navíc pokud máš tip na něco nového co by se u nás mohlo používat, jsme otevřeni diskuzi.

Požadavky

Co od tebe potřebujeme? Vynecháme takové ty soft-skills věci, je přeci jasný že chceme mít v týmu pohodu a člověka co si s námi sedne ale to zkrz inzerát těžko posuzovat. Jinak bez čeho to opravdu nepůjde:
·        Znalost HTML5/CSS3
·        Stejně tak SASS nebo LESS
·        Základní znalost jQuery
·        Zkušenost s GITem nebo jiným verzovacím nástrojem
·        Základní znalost SEO principů
·        AJ B2 - budeš komunikovat s celým světem, opravdu je potřeba

Co nabízíme…

Co by tě k nám mohlo nalákat?
·        Kancelář v centru Prahy na Malém náměstí (cca 50 m od Orloje)
·        25 dnů dovolené + 3 sick days
·        Pravidelná interní i externí školení (HardSkills i SoftSkills) + kurzy AJ
·        Po zaučení 1 den v týdnu HomeOffice
·        Bohatá cafeterie (vstupenky na různé kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta), stravenky
·        Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
·        Super tým se kterým můžete hrát šipky v v naší odpočinkové věžičce, nebo si jít po práci posedět