Správce sítě a virtualizovaného serverového prostředí {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

  • aktualizace a správa Active directory, tj. např. vytváření doménových politik

  • správa datových úložišť, diskových polí, distribuce, migrace dat a jejich zálohování

  • práce s virtualizačním prostředím VMware

  • správa a konfigurace sítě LAN, DNS, lokální IP adresy, VLAN, troubleshooting, konfigurace aktivních síťových prvků

Požadavky

  • SŠ/VŠ (Bc.) se zaměřením na informační technologie

  • znalost problematiky Active directory

  • zkušenosti se správou diskových polí

  • základní znalosti v oblasti virtualizace

  • zkušenosti se správou sítě, konfigurace aktivních síťových prvků, DNS, VLAN

  • znalost AJ na úrovni porozumění technické dokumentaci

  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme…

- stabilita příspěvkové organizace
- zázemí významné kulturní instituce, pracoviště v centru Prahy
- různorodá zajímavá práce, možnost získání mnoha znalostí a zkušeností
- příspěvek na stravování