skok nahlavní menu

Penetrační tester {nabídka práce}

CZ - Prague;CZ - Brno / Jihomoravský kraj
Security & Audit

Popis pracovní pozice

  • Zajišťujeme aplikaci principů informační bezpečnosti do procesů a informačních systémů Banky.
  • Chráníme informační aktiva před vnitřními i vnějšími vlivy.
  • Řešíme bezpečnostní incidenty a snažíme se jim předcházet
  • Identifikace bezpečnostních slabin v konfiguraci hardware, aplikací, databází, sítí a mobilních platforem.
  • Realizace a spolupráce na realizaci penetračních testů.
  • Detekce, analýza a evidence zranitelností včetně auditu provedených oprav.
  • Analýza malware.
  • Konzultační podpora v rámci týmu i směrem k ostatním oddělením banky.

Požadavky

  • Předpokládáme znalosti síťových protokolů a obecných náležitostí webových a mobilních aplikací.
  • Očekáváme znalosti OWASP Top Ten a OWASP Testing Guide.
  • Uvítáme zkušenosti s penetračním testováním webových a mobilních aplikací.
  • Uvítáme znalosti z oblasti kryptografie a technik sociálního inženýrství.