skok nahlavní menu

Angular vývojář {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Projekt je o sjednocování konfigurace zařízení pomocí webových technologií napříč všemi divizemi společnostti

Požadavky

2 roky praxi s vývojem software
- praxe s objektově orientovaným programováním
 - flexibilita a ochota učit se nové věci
- zkušenost s vývojem v Angularu a s webovými technologiemi (HTML5, JavaScript/TypeScript, JSON) výhodou
- zkušenosti s GitLab a WebSorm výhodou
- zkušenost s vývojem v C/C++/C# výhodou
- zkušenost s procesy pro kvalitu kódu (code reviews, unit testy) výhodou

Co nabízíme…

- uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti analýzy, návrhu a implementace testovacích scénářů
- práci se zajímavými technologiemi
- dlouhodobý a stabilní projekt
- možnost uplatňovat vlastní zkušenosti a učit se nové technologie a procesy
- příjemný kolektiv vstřícných lidí, práci v distribuovaném mezinárodním týmu (USA+ČR)