skok nahlavní menu

Specialista pro testování - Automotive {nabídka práce}

CZ - Prague

Popis pracovní pozice

Zajímají Vás nové technologie v automobilech? Chtěli byste se podílet na jejich vývoji? Máte technické vzdělání a rádi komunikujete? Pak by právě pro Vás mohla být zajímavá tato pozice.

Náplň práce aneb co Vás čeká?

Testování funkčnosti diagnostiky infotainment systémů v rámci vývoje komponent pro vozidla ŠKODA AUTO. Testování probíhá na speciálním zařízení umožňujícím simulovat veškeré potřebné okolí testované jednotky. K práci s diagnostikou je využíván program ODIS Engineering. V ODIS budete diagnostikovat - vyčítat paměť závad a provádět kontrolu posloupnosti nabízených plánů, které vedou k odstranění závady. Pro simulování závad je nutná výroba a instalace redukčního svazku do vozu. V rámci své práce se detailně seznámíte s funkcemi diagnostiky jednotek vozidla, jeho architekturou a sběrnicemi ve voze. Testování probíhá dle předem navržených testovacích scénářů. K práci patří rovněž vyhodnocení, analýza, reportování a validace nalezených chyb. Výsledky analýzy se poté komunikují s odbornými útvary vývoje a autory řízeného hledání závad.

Požadavky

SŠ/VOŠ/VŠ technického směru
Orientaci v automobilové elektronice a v prostředí automotive
Zkušenosti s diagnostikou a kódováním SW v automobilu
Zájem o automobily a diagnostiku
Manuální zručnost a analytické myšlení
Komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny - (B1)
Zodpovědnost za provedenou práci
Samostatnost
ŘP skupiny B

Vaší výhodou bude:

Znalost komunikace ve voze (znalost CAN a znalost diagnostiky vozu)
Zkušenosti s elektronikou vozu nebo elektrotechnické zaměření

Co nabízíme…

Příležitost k získání specializace v oboru
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti