skok nahlavní menu

Specialista IT bezpečnosti (Praha, Brno) {nabídka práce}

CZ - Prague;CZ - Brno / Jihomoravský kraj
Security & Audit

Popis pracovní pozice

  • Zajišťujeme aplikaci principů informační bezpečnosti do procesů a informačních systémů
  • Chráníme informační aktiva před vnitřními i vnějšími vlivy.
  • Řešíme bezpečnostní incidenty a snažíme se jim předcházet.
  • Vyhodnocování událostí IT bezpečnosti a řešení incidentů.
  • Spolupráce na správě nástrojů IT bezpečnosti (SIEM, detekce zranitelností a anomálií v síťovém provozu apod.).
  • Dohled nad zabezpečením firemní infrastruktury.
  • Dohled na implementaci bezpečnostních požadavků u nových projektů.
  • Vyřizování požadavků identity managementu.
  • Provádění kontrol.

Požadavky

  • dobrou znalost principů a technologií počítačových sítí,
  • zkušenosti se správou aplikačních a síťových firewallů,
  • znalost desktopových a serverových operačních systémů (Windows, Linux),
  • zkušenosti v oblasti IT bezpečnosti a zájem dále se v této oblasti rozvíjet.