iOS Developer (ICO i HPP/ part-time i full-time) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Chceš dělat na plně nativní appce? Toužíš po tom, aby byla aplikace řádně a hezky napsaná? U nás slovo architektura není jen o stavebnictví :-) Chceš držet v ruce aplikaci, která neupadne v zapomnění díky špatnému marketingu? Ale naopak se s ní budeš chlubit? Všechny odpovědi byly ANO? Super! Přesně to ti dáme  - vyvíjíme aplikaci, která způsobí revoluci na poli čerpacích stanic - je to velký, je to super. :-) Ale chybí nám další iOS developer, který s námi položí základy pro appku. Budeš mít v týmu zkušeného projekťáka, který pro vás ladí sprinty na výbornou. Zkušenosti budeš nabírat od Senior developera, který tě vždy podpoří a poradí. Oceníme tvou loajalitu a stabilitu na projektu. Tato aplikace je na dlouhou dobu :-) Ale pro odreagování děláme i menší appky.

Požadavky

Potřebujeme, abys měl ideálně 1 rok zkušenosti vývoje pro iOS ve SWIFTu. Přivítáme i nadšence, který bude mít nekonečnou chuť se učit a posouvat dál. Ale potřebujeme alespoň tyto znalosti: - psaní pěkného kódu :-) - práce s API - SWIFT - práce v Xcode - základní zkušenost s Google Firebase - základní zkušenost s Jira - základ práce s Git - výhodou - orientace v architekturách - výhodou - znalost knihoven - výhodou

Co nabízíme…

My ti dáme: Určitě peníze - umíme lidi správně ocenit a vážit si jejich zkušeností. Prostor využívat zajímavé technologie. NTB a mobil k osobnímu využití - dle tvého výběru. Placené konference a školení - šéf do nás rád investuje a na rok máš budget až 30.000 Kč na vzdělání dle tvého výběru. A na pracovní době se domluvíme, jsme hodně flexibilní. Home office a dovolené jsou u nás fungují na výbornou. Hlady a žízní taky nebudeš - máme přísun zajištěn a když budeš chtít naší společnost i po práci - super - rádi spolu podnikáme akce :-).