Frontend developer - (full time i part-time, ICO i HPP) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Většina z projektů jsou naše vlastní s gigantickým dosahem a návštěvností (hodně vysokou). A "výzva" pro nás není jen slovo, ale fakt. Občas čelíme neskutečným číslům a trafficu. Samozřejmostí je tedy řešení různých úrovní cache a dbání na performance. Máme ale v týmu opravdové profíky, takže problém u nás vždy najde řešení. Naše projekty jsou v 90% míře zábavné portály pro dospělé.

Co bys u nás dělal/a? Návrh, vývoj a implementace frontendu vlastních webových aplikací. Projekty máme napsané v Angular 4 nebo React JS. Máš možnost přispívat vlastními nápady a podílet se tak na utváření našich nových i stávajících projektů.

Požadavky

Co potřebujeme na oplátku my? Praktickou zkušenost primárně s JavaScript (Angular, React), HTML, CSS (LESS, SASS). Znalost responsive design. Uvítáme znalost dalších technologií: Node.js, GIT, Redis, Linux.

Co nabízíme…

A co ti za to dáme? Určitě peníze - umíme lidi správně ocenit a vážit si jejich zkušeností. Prostor využívat zajímavé technologie. NTB a mobil k osobnímu využití - dle tvého výběru. Placené konference a školení - šéf do nás rád investuje a na rok máš budget až 30.000 Kč na vzdělání dle tvého výběru. A na pracovní době se domluvíme, jsme hodně flexibilní. Home office a dovolené jsou u nás funkční. Hlady a žízní taky nebudeš - máme přísun zajištěn a když budeš chtít naší společnost i po práci - super - rádi spolu podnikáme akce :-) Dej nám o sobě vědět a zjistíme, jak nám to bude ladit!