skok nahlavní menu

PHP Developer - 2 dny v týdnu home office (ICO i HPP, Full-time i part-time) {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Většina z projektů jsou naše vlastní s gigantickým dosahem a návštěvností (hodně vysokou). A "výzva" pro nás není jen slovo, ale fakt. Občas čelíme neskutečným číslům a trafficu. Samozřejmostí je tedy řešení různých úrovní cache a dbání na performance. Máme ale v týmu opravdové profíky, takže problém u nás vždy najde řešení. Naše projekty jsou v 90% míře zábavné portály pro dospělé. Proto jsme si napsali i spoustu vlastních programů, třeba i HTML5 přehrávač :-) Vývoj jedeme ve Vagrantu, děláme hlavně PHP/MariaDB/Sphinx projekty s vysokou návštěvností. Proto musíme řešit performance, cacheování apod. Vyvíjíme v Nette nebo ve vlastním MVC frameworku.

Co budeš u nás dělat jako PHP developer? Podílet se na analýze požadavků a vymýšlení vhodných řešení. Následná implementace aplikací primárně v PHP OOP. Vývoj různých komplexních systémů např.: forum, chat, komunitní weby, rezervační systémy, video server apod. 

Požadavky

Co od tebe potřebujeme my? Praktickou zkušenost s vývojem v PHP (OOP) a znalost MySQL. Základní znalost HTML, CSS, JavaScript. Uvítáme znalost dalších technologií: GIT, Redis, Sphinx, FFmpeg, Linux. 

Co nabízíme…

Co ti dáme my? Určitě peníze - umíme lidi správně ocenit a vážit si jejich zkušeností. Prostor využívat zajímavé technologie. NTB a mobil k osobnímu využití - dle tvého výběru. Placené konference a školení - šéf do nás rád investuje a na rok máš budget až 30.000 Kč na vzdělání dle tvého výběru. A na pracovní době se domluvíme, jsme hodně flexibilní. Home office a dovolené jsou u nás funkční. Hlady a žízní taky nebudeš - máme přísun zajištěn a když budeš chtít naší společnost i po práci - super - rádi spolu podnikáme akce :-) Dej nám o sobě vědět a zjistíme, jak nám to bude ladit! 

Mám zájem!

Připojte svůj životopis (CV).
Zpět na přehled pracovních nabídek