skok nahlavní menu

Ethernet Communication Tester {nabídka práce}

CZ - Prague

Popis pracovní pozice

Zajímáte se o počítače, automobily, sítě a oslovují Vás trendy ve vývoji vozů? Hledáte práci na zajímavých tématech ve vývoji elektroniky vozidel? Chtěl/a byste se stát součástí týmu, který pracuje na testování komunikace mezi řídicími jednotkami ve voze? Pak pro Vás máme zajímavou pozici v oddělení Integračního testování pro Testovací centrum.

Co Vás čeká?

• Podílení se na vývoji testovacího stavu pro komunikační testy sběrnice Ethernet
• Příprava automatických testů a komunikace se zákazníkem v anglickém nebo německém jazyce
• Klasifikace objevených problémů
• Vyhodnocování výsledků testů
• Komunikace výsledků testů se zákazníkem a poskytnutí námětů na opravu chyb

Požadavky

Co od Vás očekáváme my?

• SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro, komunikační technologie, sítě nebo programování
• Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
• Základní znalost komunikačních sběrnic
• Znalost komunikace po síti Ethernet a protokolů IPv4, IPv6
• Základní znalost programovacího jazyka C, pokročilá znalost výhodou

Co nabízíme…

Co Vám můžeme nabídnout?

• Spojení s nejnovějšími trendy v oblasti komunikačních sběrnic ve vozidle
• Možnost přispět novými nápady v oblasti testování komunikace ve vozidle
• Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
• Získání znalostí vývojového procesu v automotive
• Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
• Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
• Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
• Jazykové kurzy přímo na pracovišti
• Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
• Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
• Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
• Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
• Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
• A další z řady benefitů...