skok nahlavní menu

Java developer - web aplikace {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Java Developera/Vývojáře/Programátora do týmu, který se s námi vrhne na vývoj, správu a rozvoj interně vyvíjených systému a webových aplikací navázaných na naši stránku.

Necílíme na juniorního nebo seniorního programátora, tak či tak ti tu dokážeme najít místo dle tvých schopností ale je pro nás hodně důležité abys zapadl do týmu a nezkazil žádnou legraci, protože tu máme super atmosféru a tu si hodláme udržet.

Budeš u nás:

  • Vyvíjet a udržovat celosvětově používaný web a k tomu přidružené aplikace, jako je třeba vlastní CMS, zajištění integrace se systémy třetích stran, search engine atp.
  • Podílet se na designu jednotlivých částí systému
  • Komunikovat s uživateli systému, tak abys porozuměl tomu co potřebují

Co pro práci používáme za tooly?

Momentálně Java, Spring, Oracle (budeme přecházet na Postgres), Hibernate + QueryDSL - jako ORM framework, SOLR, SAML, OAuth2, Jira, Maven, Git a Gitflow, Graylog, RabbitMQ, Sonar, Intellij a další...

Alernativně pak v druhém týmu Java,Spring, PostgreSQL 9, Maven, Git, Graylog, RabbitMQ + Spring Integration, REST API + Swagger - messaging + komunikace, Vaadin, Sonar, InteliJ a další...

Požadavky

Jazyky: English

Jak bylo zmíněno na začátku, junior či senior pro nás nehraje takovou roli, jako to abys zapadl a měl stejné hodnoty jako my. Každopádně pro představu, od někoho na juniorním levelu určitě potřebujeme aby si:

  • Měl logické uvažování
  • VŠ vzdělání technického směru (nebo abys studoval poslední ročník)
  • Byl samostatný ale zároveň se uměl zeptat když bude třeba
  • Zkušenosti s vývojem vlastních nebo školních projektů
  • Netrváme na znalostech Javy (ostatní OOP jsou taky v pohodě) ale trváme na tom, že Javu CHCEŠ dělat!
  • Schopnost komunikace v AJ (pro začátek stačí B1 ale počítej s tím, že tady mluvit budeš)

No a pokud už máš něco za sebou, tak bys měl mít:

  • Vše co je psáno nahoře +
  • Komerční praxi ve vývoji

Co nabízíme…

  • Kancelář v centru Prahy na Malém náměstí (cca 50 m od Orloje)
  • 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
  • Pravidelná interní i externí školení (HardSkills i SoftSkills) + kurzy AJ
  • Po zaučení 1 den v týdnu HomeOffice
  • Bohatá cafeterie (vstupenky na různé kulturní akce, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný tarif u mobilního operátora, multisport karta)
  • Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
  • Super tým se kterým můžete hrát šipky v v naší odpočinkové věžičce, nebo si jít po práci posedět