skok nahlavní menu

Angular developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Budete se podílet na vývoji aplikací
  • Nečeká vás jenom programování, ale i nastavení standardů vývoje, analýza a návrhy individuálních řešení, *Quality Assurance navrženého řešení od externího dodavatele

Požadavky

  • Praxe v oblasti SW vývoje alespoň 2 roky
  • Znalost technologií HTML5, CSS3
  • Znalost programování v Javascript a TypeScript
  • Znalost frameworku Angular 2+
  • Znalost stylování s Bootstrap (v4), Sass
  • Znalost práce s podpůrnými a testovacími nástroji NPM, Webpack, Karma, Jasmine, Protractor
  • Velmi dobrá znalost angličtiny - slovem i písmem
  • Dobrá znalost češtiny – slovem i písmem
  • Schopnost efektivně spolupracovat v rámci týmů
  • Analytické myšlení, prezentační a komunikační dovednosti
  • Preciznost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, ochota