skok nahlavní menu

Java developer {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

  • Budete součástí stabilního vývojového týmu, který vyvíjí a podporuje několik systémů pro oblast hypoték
  • Nečeká vás jenom programování, ale i analýza a návrhy řešení

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělaní
  • Praxe v oblasti SW vývoje alespoň 3 roky
  • Expertní znalost programování v JAVA
  • Znalost SQL databázových systémů
  • Zkušenosti s implementacemi systémů pro prodej hypoték, napojení na katastr nemovitostí či zkušenosti s implementacemi služeb alespoň na integrační platformě (preferovaně IBM integration Bus) výhodou
  • Znalost nástrojů a metodiky pro IT analýzu a modelování procesů (např. MS Visio, Enterprise Architect)
  • Schopnost efektivně spolupracovat v rámci týmů v agilním prostředí.
  • Zkušenosti se scrum postupy výhodou.
  • Analytické myšlení na velmi dobré úrovni
  • Preciznost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost