Vývoj - testovací stav (Hardware in the Loop) pro automatizované testování elektromobilu {nabídka práce}

CZ - Prague
Hardware

Popis pracovní pozice

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji a testování SW pro řídící jednotky v automobilu?
Láká Vás práce na nejmodernější platformě elektromobilu?
Nebojíte se učit novým věcem?
Chcete se stát členem zkušeného týmu, který pracuje s širokým spektrem technologií?
Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Popis činností

Cílem projektu je postavit testovací stav - takzvaný HIL (Hardware in the Loop) pro automatizované testování elektromobilu. Jádrem stavu je real time operační systém na platformě PXI od National Instrument, která umožňuje stimulovat vstupy všech jednotek a vyčítat jejich výstupy v reálném čase. Na stavu jsou přítomny všechny elektronické jednotky vozu v tzv. boxech, spolu s elektronikou na obsluhu vstupů a výstupů. Hledáme vhodné kandidáty na pozici konstruktéra těchto boxů – mezi klíčové aktivity patří:
• Analýza dokumentace řídících jednotek a spolupráce na definici testovacího prostředí
• Tvorba konceptu stimulace vstupů (senzorů) a vyčítání výstupů
• Design HW řešení / Návrh propojení senzorů a jednotek
• Design SW řešení / Implementace modelů v LabView
• Integrace boxů do stavu
• Tvorba dokumentace

Požadavky

VŠ v oblasti elektro
Základy algoritmizace (znalost LabView velkou výhodou)
Zájem o elektroniku a architekturu vozu
Komunikativní osobnost
Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (ochota pracovat s německou dokumentací nutná)
Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování signálů, senzorika, návrh HW …)

Co nabízíme…

Příležitost k získání specifického know-how
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kolegy/ně do společnost
Kartu Multisport