skok nahlavní menu

IT Administrator (Win 10, WAN, LAN) {nabídka práce}

CZ - Prague
Administration & Support

Popis pracovní pozice

Firma se sídlem v Praze vyvíjí a integruje software a hardware pro automobilovou elektroniku. Jako člen mezinárodního koncernu spolupracujeme s výrobci a dodavateli na inovacích a nových konceptech.

Pokud Vás láká být součástí tohoto pokroku, rozumíte IT architektuře a webovým technologiím a máte nadšení a zájem nasávat nové technologie, pak se přidejte k nám! Do světa kde se skloubí automotive s digitálním světem Vám pomůžeme proniknout.

Náplň práce aneb co Vás čeká?

Deployment Win 10
Správa firemní infrastruktury (monitoring WAN, LAN)
Správa VM (Hyper-V)
Správa a evidence SW licencí a IT majetku
Podpora interních aplikací a uživatelů, analýza a řešení problémů a chyb, zajištění a zlepšování IT bezpečnosti
Konfigurace nových a stávajících systémů s ohledem na standardy infrastruktury a aplikačního SW jako součást implementačního procesu

Požadavky

• Vzdělání v IT nebo v elektrotechnice
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni
• Dobrý přehled o nových technologiích a kladný vztah k IT obecně
• Dobrá asertivní komunikativnost
• Příjemné vystupování
• Schopnost komunikovat s vývojáři, i se zákazníkem
• Analytické myšlení

Oceníme tyto technické dovednosti

• Znalost serverové infrastruktury (Win server 2012, 2016)
• Administrace a správa AD, DNS, FTP, DHCP, GPO, IIS
• Pokročilá znalost MS SCCM,WSUS
• Zabezpečení systému Windows Server, plánování nasazení, řešení problémů
• Síťová technologie - (TCP / IP, DNS, DHCP)
• Znalost Change Management procesů
• Základní znalosti administrace Microsoft SQL

Vaší výhodou bude

• PowerShell
• Administrace OS Linux (CenOS, Fedora)
• Znalost prostředí Office 365 a Microsoft Azure
• Znalost a konfigurace aktivních sítových prvků

Co nabízíme…

Co můžeme nabídnout?

• Příležitost k získání specifického know-how
• Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
• Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
• Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
• Program Multisport
• Jazykové kurzy přímo na pracovišti
• Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
• Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
• Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
• Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu
• Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti