skok nahlavní menu

Java Developer - real-time web applications {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme zkušeného Java vývojáře, který nám pomůže se zlepšováním feedů, prostřednictvím kterých sbíráme data z profesionálních turnajů probíhajících po celém světě (game API, image recognition pomocí FFMpeg a OpenCV). Získané údaje posíláme do matematických algoritmů, které v reálném čase počítají pravděpodobnosti různých výsledků her, a tyto pravděpodobnosti buďto dodáváme sázkovým kancelářím skrz naše API, anebo s nimi přímo obchodujeme na sázkových burzách jako tvůrci trhu (marketmaking). Náš software běží jako microservices v AWS cloudu. Dbáme na zvyšování rychlosti infrastruktury (Apache Kafka), na milisekundách nám záleží. Zároveň klademe důraz na to, abychom spoustu dat z turnajů a tradingu řádně logovali (PostgreSQL, MongoDB), aby je pak náš matematický tým mohl použít k vývoji a kalibraci modelů. Budeš součástí malého agilního Java/Scala týmu s flexibilní pracovní dobou a možností home office. Čekají tě dopolední stand-upy, kdy s ostatními probereš probíhající týdenní sprint. Zároveň se občas nevyhneš dělání code review kolegům, ale za to budeš dostávat cenný feedback i na svůj kód. V tuto chvíli máme před sebou spoustu zajímavých projektů, kdy jedním z nich je propojení AWS s cloudem Alibaba, protože v Shenzhenu chceme založit monitorovací centrum. Jsme tým 15 lidí plných energie a pozitivního myšlení s přátelskou atmosférou. K tomu, abychom si udrželi pozici lídra na trhu, jsme silně orientováni na výsledek, a proto platíme velmi solidně.

Co tě čeká?
● vývoj rychlých a škálovatelných aplikací
● zlepšování námi vytvořených aplikací a práce na nových
● neustálé sledování trendů v back-end developmentu a sdílení nových poznatků s týmem

Požadavky

Jazyky: English

● zkušenosti s Javou alespoň 5 let
● analytické a matematické myšlení
● zkušenosti s distribuovanými systémy a microservices
● znalost databází PostgreSQL a MongoDB
● zkušenost s verzovacími systémy (Git) a Linuxem
 ● zkušenost se psaním unit testů a integračních testů
● zkušenost se Scalou výhodou

Co nabízíme…

● motivující finanční ohodnocení
● flexibilní pracovní dobu s možností home-office
● příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi
● nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžeš ovlivnit další vývoj produktu/projektu k obrazu svému
● modení kanceláře v centru Prahy s výbornou dostupností
● vlastní MacBook Pro Retina a mobilní telefon
● systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, home office, stravenky, plně hrazená Multisport karta, jazykové kurzy, firemní team-buldingy aj.