skok nahlavní menu

Specialista vývoje aplikací - AUTOMOTIVE {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Rozšiřujeme tým, který se zabývá vývojem a testováním SW do řídících jednotek nejnovějších vozů.
Fascinuje vás svět automotive? Chtěli byste pracovat na automobilech budoucnosti pro mezinárodní koncern? V tom případě neváhejte, zašlete nám životopis a zastavte se s námi popovídat.

Koho hledáme?

Měl/a byste alespoň trochu vědět, co to znamená AUTOSAR. Máte-li chuť se stále učit něco nového, naleznete u nás své místo. Do naší pražské pobočky hledáme:

• ZKUŠENÉ VÝVOJÁŘE SW, kteří znají C/C++, OpenSource vývoj či jiný zajímavý programovací jazyk a nebojí se ho použít. Dokáží se na programování dívat od nejmenších celků až po komplexní architekturu. Chtějí řešit problémy moderního automobilového světa.

• AUTOSAR SPECIALISTU aneb držitele know-how pro platformy AUTOSAR Classic a AUTOSAR Adaptive. Hledáme někoho, kdo je schopen držet v hlavě velké množství informací, které dokáže spojit s reálnými problémy a řešeními. Dokáže participovat na projektech s kolegy a poskytnout jim nabyté znalosti. Dále budete umět nahlédnout do kódu aplikací AUTOSAR a naprogramovat či upravit v nich základní parametry.

Jako developer aplikací pro AUTOSAR budete navrhovat a vyvíjet testovací aplikace pro AUTOSAR SW. Budete spravovat softwarové vybavení, potřebné pro vývoj aplikací a jednat se zákazníkem ohledně jeho požadavků na danou aplikaci. Tyto procedury programujeme v prostředí SystemDesk, GreenHills Compiler a DaVinci.

Požadavky

Popis činností

Studium a porozumění specifikacím AUTOSAR
Vývoj testovací aplikace pro AUTOSAR software
Spolupráce a komunikace v rámci koncernu VW
Reportování problémů a požadavků
Komunikace se zodpovědnými osobami ze strany zákazníků
V dané oblasti si Vás sami zaškolíme.
• Předpokládáme i samostatné rozvíjení svěřených zodpovědností a inovativní přístup.

Co od Vás očekáváme?

Znalost programování či schopnost rychlého zaučení se
Ukončená SŠ technického směru s maturitou, nejlépe v oboru elektro
Analytické myšlení
Orientace v UML
Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
Flexibilita při služebních cestách do zahraničí
Schopnost pracovat v týmu
Řidičský průkaz sk. B

Výhodou při této práci je:

Znalost libovolného CASE nástroje, např. návrhové systémy pro PCB
Zájem o moderní technologie, internet, TCP/IP, Ethernet, IPv6
Komunikativnost, nebát se zeptat, neskrývat problémy
Pokročilá znalost německého jazyka

Co nabízíme…

Perspektivní a zajímavou práci v rozvíjejícím se oboru
Získání znalostí vývojových nástrojů v automotive
Pestrou pracovní náplň
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz v operativním leasingu
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu, …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
A další z řady benefitů…