skok nahlavní menu

MS Front-end Developer – Interní konzultant {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

Obor

Společnost integruje software a hardware pro automobilovou elektroniku. Jako člen mezinárodního koncernu spolupracujeme s výrobci a dodavateli na inovacích a nových konceptech.

Pokud Vás láká být součástí tohoto pokroku, rozumíte IT architektuře a webovým technologiím a máte nadšení a zájem nasávat nové technologie, pak se přidejte k nám! Do světa kde se skloubí automotive s digitálním světem Vám pomůžeme proniknout.

Náplň práce aneb co Vás čeká?

• Poskytování konzultací ostatním oddělení v případě vytváření aplikací/řešení v MS prostředí nebo jejich nutnou integraci na AD
• Získání přehledu o aktuálních projektech napříč firmou pro možnost radit/řešit situace v případě technického řešení které je podobné v rámci jiného projektu
• Vytváření interních Web Based aplikací (front-end)
• Navrhování v problematice enterprise architektury v MS prostředí
• Detekce bezpečnostních problémů

Požadavky

• Pokročilá znalost Java nebo ASP.NET (praxe alespoň 3 roky)
• Přehled o nových technologiích, kladný vztah k IT obecně s důrazem na security
• SŠ / VŠ v IT nebo v elektrotechnice
• AJ na pokročilé úrovni
• Zkušenosti se security auditem (základ ISO 27001)
• Asertivní komunikativnost a příjemné vystupování
• Schopnost komunikovat  s vývojáři, i se zákazníkem
• Analytické myšlení

Oceníme tyto technické dovednosti

• Pokročilá znalost IIS / tomcat /Apache
• Základy Databází MS SQL, Mysql, sqlLite
• Znalost základních web technologii CSS, HTML 5, javascript, Webove služby - SOAP, Rest
• Pokročilá znalost prostředí WIN OS
• Znalost AD

Vaší výhodou bude

• Základy network security
• Základy Projektového řízení, Enterprise Architektury
• zkušenosti z autentizace Single Sign On, PKI Autentizace a navázání na aplikace, HA, Sharepoint
• přehled v licenční politice MS
• Znalost Power Shell, SVN
• Výhodou znalost PHP

Co nabízíme…

• Příležitost k získání specifického know-how
• Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
• Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
• Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
• Program Multisport
• Jazykové kurzy přímo na pracovišti
• Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
• Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
• Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
• Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu
• Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti