skok nahlavní menu

JAVA CONSULTANT {nabídka práce}

CZ - Prague
SW Engineering & Development

Popis pracovní pozice

JAK PRACUJEME?

Členové Java týmu neustále rozšiřují své všeobecné i specializované technologické znalosti, které vzápětí uplatňují při řešení úkolů a problémů.

V rámci projektu hledáme nejlepší možné řešení, které diskutujeme v pracovních týmech s kolegy, kteří jsou naladěni na „stejnou frekvenci“, ať už to jsou kolegové z lokálního týmu, nebo po e-mailu a telefonu také naši obchodní partneři.

Zvolené řešení vzápětí realizujeme a testujeme, abychom si potvrdili, že to co funguje na papíře, funguje také v reálu. Slova „to nejde“ však nepatří do našeho slovníku, raději hledáme alternativní cesty a způsoby realizace.

JAKÉ BUDOU VAŠE DENNÍ ÚKOLY?

  • Vývoj a analýza svěřené části řešení

  • Pracovat na zajištění podpory dalších strategických projektů

  • Zodpovědnost spolu s projektovým manažerem za zajištění shody dodaného řešení s očekáváními zákazníka

Požadavky

  • Znalost programovacího jazyka Java – zkušenost min. 3 roky

  • Znalost SQL, základní znalost HTML/CSS

  • Znalost AJ na pasivní až středně pokročilé úrovni

  • Základní všeobecný přehled o informačních technologiích a oborových trendech

  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

  • Ochota pracovat na svém odborném a osobním růstu

  • SŠ/VŠ

Výhodou je

  • Znalost Spring framework, Hibernate, Angular 2, XML

  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací

Obecné kvalifikační předpoklady:

  •  Angular
  • React
  • JavaScript
  • Precognition

Výhodou je:

    • Java

    • Spring

    • Hibernante

    • JSP

    • WS

    • SQL

    • Algorithms and data structures

Co nabízíme…

  • 25 dní dovolené a plně hrazené stravenky ve výši 120,- Kč za každý odpracovaný den v daném měsíci

  • doplatek v pracovní neschopnosti po 11. Dni až do výše 100% zákl.mzdy

  • mobilní telefon

  • kurz cizího jazyka

  • práce z domova při dodržení podmínek dle vnitřních předpisů ( 2- 3 dny v týdnu po zkušební době)

  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění po 1. roce trvání pracovního poměru až 2.500,- měsíčně, při 5ti letech pracovního poměru až 4.166,-Kč

  • příspěvek zaměstnavatele při narození dítěte 50.000,- Kč po 1. roce trvání pracovního poměru

  • káva a nápoje na pracovišti zdarma
    a dále:
    - pohyblivá složka mzdy po uplynuti zkusebni lhuty (podrobnosti poskytneme)
    - Příplatek Technology Consultanta  dle účasti na úspěšném projektu (podrobnosti poskytneme)
    - roční bonus (podrobnosti poskytneme)